Klasické zobrazení

Naučte se konstruovat s moderní Učebnicí SOLIDWORKS

    / 25. 8. 2016
2
                
3-SolidWorks-ucebnice-2016-kniha-skripta-cesky

Využijte předprodejní nabídky nově připravované české učebnice SOLIDWORKSu za zvýhodněnou cenu. Dostupná bude již na podzim 2016.

Brožovaná a celobarevná Učebnice SOLIDWORKS od zkušeného redaktora a pedagoga Marka Pagáče je určena všem, kteří hledají přehlednou a metodicky zpracovanou učebnici s návody pro práci v SOLIDWORKSu 2016 a novějších verzích. Kniha pomůže jak žákům středních technických škol, tak začínajícím i pokročilým uživatelům, kteří prostřednictvím názorných a praktických úloh získají zkušenosti pro efektivní postup práce a navrhování v profesionálním 3D CAD řešení.

Učebnice SOLIDWORKS bude v celobarevném provedení s moderním vzhledem SOLIDWORKSu 2016

Učebnice bude v celobarevném provedení, obsah bude vycházet ze SOLIDWORKSu verze 2016

Přehledně členěné a bohatě ilustrované kapitoly se soustředí na důležitý a správný postup kreslení skici, tvorbu referenční geometrie, modelování dílů, sestav, plechů, svařenců, úpravu výkresů, pevnostní analýzy a fotorealistické vizualizace. Učebnice zohledňuje požadavky kladené na absolventy středních škol, proto jsou řešené příklady a cvičné úlohy v souladu s normami a zásadami technického kreslení.

S ohledem na současné trendy on-line vzdělávání je učebnice provázána s unikátním webovým portálem a uživatelským fórem MujSolidWorks.cz, kde je nyní najdete množství cvičných úloh, návodů, tipů, triků a aktualit.

Máte-li o učebnici zájem, využijte speciální možnost předobjednávky za cenu 299 korun včetně DPH. (Předpokládaná cena v době vydání učebnice bude cca 350 korun včetně DPH).

 

Líbil se vám tento článek?
Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé.
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 1 )

Přidejte komentář

Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte