Klasické zobrazení

Vítejte na webu MujSolidWorks.cz!

    / 23. 6. 2014
nehodnoceno
                
mujsolidworks-cz-beta

Vítejte na jedinečném komunitním webu pro uživatele softwaru značky SolidWorks, který nemá obdoby ani ve světovém měřítku.


Společnost SolidVision, přední český dodavatel řešení SolidWorks, vám přináší internetový portál MůjSolidWorks.cz, jenž v jednom funkčním celku kombinuje nejúspěšnější český on-line magazín o SolidWorksu, diskusní fórum a další praktické prvky.

Web vzniká ve spolupráci s vydavatelem časopisu Konstruktér a v podstatě navazuje na jím dosud provozovaný hojně navštěvovaný blog Solidworks.caxmix.cz. Portál MůjSolidWorks.cz využívá jeho osvědčené know-how, které kombinuje s moderními on-line technologiemi, jako je například responzivní design, zajišťující správné zobrazení webu na libovolné obrazovce, ať už na něj přistupujete z velkého monitoru své pracovní stanice, nebo třeba z mobilního telefonu.

Velký důraz kladou autoři webu na to, aby byl MůjSolidWorks.cz skutečně „komunitní“. Znamená to, že každý uživatel si zde může vytvořit svůj vlastní profil chráněný heslem a s tímto poté přistupovat do všech sekcí webu – od komentování článků, přes výměnu zkušeností na fóru po přípravu vlastních příspěvků nebo posílání soukromých zpráv přátelům. Finální verze webu pak tyto možnosti posune ještě dál směrem k profesionální sociální síti.

Výkladní skříní portálu MůjSolidWorks.cz pak jsou tipy, návody, rady a zajímavé aktuality pro uživatele SolidWorksu, připravované vlastní redakcí s úzkou vazbou na odborníky z oddělení technické podpory firmy SolidVision, a také nabídky práce.

Premiéra portálu MůjSolidWorks.cz byla přichystána na červnovou konferenci SolidDays 2015. Od této chvíle je přístupný komukoliv jako veřejná betaverze. Průběžně budou na web přidávány další rozšiřující prvky a na základě zpětné vazby od aktivních návštěvníků laděny již vytvořené části tak, aby byl MůjSolidWorks.cz skutečně užitečný a uživatelsky přívětivý.

Máte-li k naší práci již nyní jakékoliv připomínky, neváhejte, zaregistrujte se a svěřte nám je – například přímo do komentářů pod tímto článkem.

Líbil se vám tento článek?
Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé.
PŘEČTĚTE SI TAKÉ
KOMENTÁŘE K ČLÁNKU ( 0 )

Přidejte komentář

Přidávat komentáře k článku mohou pouze přihlášení uživatelé.
Chcete-li okomentovat tento článek, se nebo se zaregistrujte